Dizimag – Efsane Yabancı Dizi İzleme Sitesi

Dizimag – Efsane Yabancı Dizi İzleme Sitesi

  18 Aralık 2018

  131 Okunma

Dizimag – Efsane Yabancı Dizi İzleme Sitesi Dizimag, Türkiye’de online yabancı dizi izleme sitesi olarak çıkmış ilk internet sitelerinden biriydi. Daha eski siteler olmasına rağmen dönemin en çok takip edilen dizilerini, o sıralarda ünlenen çevirmenlerle birlikte, en hızlı şekilde insanlara sunan yeni bir eğlence platformuydu. 2000 yılının sonlarına doğru, televizyondaki birbirinin benzeri dizileri artık izlemek istemeyen genç nesil, internet üzerinden film ve dizilere ulaşabileceğini gördü. Artık DVD’lere ve kötü görüntü kaliteli VCD’lere mahkum değildi. Divxplanet sitesinden altyazıları, emule-torrent alternatifleriyle videoları indirebiliyordu. Bu genç kesime hitap eden yabancı bir çok dizi de ülkemizde cnbc-e kanalından gösterilmeye başlanmıştı. Yeni bir kültür doğuyordu ve bilgisayar başında dizi izleme alışkanlığı artık hayatımızdaydı. Dizimag tam bu dönüşüm sırasında hayatımıza girmişti. Çizgi filmlerden o yıllarda meşhur olan efsane dizilere bir çok farklı türde videoyu izleyebiliyorduk. Üye sayısı da o kadar artmıştı ki site sadece davetiye ile yeni üye kabul ediyordu. Belirli diziler çevirmenleri ile anılır hale gelmişti. Özellikle hafta sonu erken kalkıp ya da hiç yatmayıp izleyeceğimiz dizinin yeni bölümü çıkmış mı diye bekliyorduk. Derse, işe geç kalanlar, yeni hangi diziyi izlesem acaba diyenler… Şuan 30’lu yaşlarda olanlar için dizimag aileden biriydi. Videolar full hd değildi ama duygusal bir bağ vardı site ile izleyicileri arasında. Ve site telif hakları sorunu sebebiyle kapatıldı. Yeni birçok dizi izleme sitesi çıksa da Dizimag sitesinin kalplerdeki yeri her zaman ayrıydı. İnternet dünyasının da gelişmesiyle daha farklı diziler, daha yeni özelliklerin olduğu sitelerde gene takipçisini buldu. Peki dizimag geri geliyor dersek ne dersiniz? Yeni görünümü ve güncellenmiş arşivi ile dizimag sitesini daha iyi ve daha güçlü olarak karşınızda bulmak istemez misiniz? Dizimag tekrar yayına geri dönüyor. Farklı video alternatifleri, tekrar tekrar açılmayacağına söz verdiğimiz bunaltmayan reklamlar, hızlı oynatıcılar, video indirme ve diğer sitelerde göremeyeceğiniz kullanım kolaylığı sağlayan özellikler. Ve son bir bomba daha var. Dizimag’de artık filmlerde olacak. Dizi izlemek ve film izlemek için farklı sitelerde zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Dizimag sitesi sayılı sayıdaki ön kayıtlarını alıyor. Sizlerde davetiye bulmakla zaman kaybetmek istemiyorsanız üyeliğinizi şimdiden oluşturun ve eski günlerdeki Dizimag’i yeniden keşfedin. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Dizimag – Efsane Yabancı Dizi İzleme Sitesi
Dizimag, Türkiye’de online yabancı dizi izleme sitesi olarak çıkmış ilk internet sitelerinden biriydi. Daha eski siteler olmasına rağmen dönemin en çok takip edilen dizilerini, o sıralarda ünlenen çevirmenlerle birlikte, en hızlı şekilde insanlara sunan yeni bir eğlence platformuydu.
2000 yılının sonlarına doğru, televizyondaki birbirinin benzeri dizileri artık izlemek istemeyen genç nesil, internet üzerinden film ve dizilere ulaşabileceğini gördü. Artık DVD’lere ve kötü görüntü kaliteli VCD’lere mahkum değildi. Divxplanet sitesinden altyazıları, emule-torrent alternatifleriyle videoları indirebiliyordu. Bu genç kesime hitap eden yabancı bir çok dizi de ülkemizde cnbc-e kanalından gösterilmeye başlanmıştı. Yeni bir kültür doğuyordu ve bilgisayar başında dizi izleme alışkanlığı artık hayatımızdaydı. Dizimag tam bu dönüşüm sırasında hayatımıza girmişti. Çizgi filmlerden o yıllarda meşhur olan efsane dizilere bir çok farklı türde videoyu izleyebiliyorduk. Üye sayısı da o kadar artmıştı ki site sadece davetiye ile yeni üye kabul ediyordu. Belirli diziler çevirmenleri ile anılır hale gelmişti. Özellikle hafta sonu erken kalkıp ya da hiç yatmayıp izleyeceğimiz dizinin yeni bölümü çıkmış mı diye bekliyorduk. Derse, işe geç kalanlar, yeni hangi diziyi izlesem acaba diyenler… Şuan 30’lu yaşlarda olanlar için dizimag aileden biriydi. Videolar full hd değildi ama duygusal bir bağ vardı site ile izleyicileri arasında. Ve site telif hakları sorunu sebebiyle kapatıldı. Yeni birçok dizi izleme sitesi çıksa da Dizimag sitesinin kalplerdeki yeri her zaman ayrıydı. İnternet dünyasının da gelişmesiyle daha farklı diziler, daha yeni özelliklerin olduğu sitelerde gene takipçisini buldu. Peki dizimag geri geliyor dersek ne dersiniz? Yeni görünümü ve güncellenmiş arşivi ile dizimag sitesini daha iyi ve daha güçlü olarak karşınızda bulmak istemez misiniz? Dizimag tekrar yayına geri dönüyor. Farklı video alternatifleri, tekrar tekrar açılmayacağına söz verdiğimiz bunaltmayan reklamlar, hızlı oynatıcılar, video indirme ve diğer sitelerde göremeyeceğiniz kullanım kolaylığı sağlayan özellikler.
Ve son bir bomba daha var. Dizimag’de artık filmlerde olacak. Dizi izlemek ve film izlemek için farklı sitelerde zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Dizimag sitesi sayılı sayıdaki ön kayıtlarını alıyor. Sizlerde davetiye bulmakla zaman kaybetmek istemiyorsanız üyeliğinizi şimdiden oluşturun ve eski günlerdeki Dizimag’i yeniden keşfedin. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden yabancıdiziizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Telif hakkı size ait olan bir eser için "İletişim" sayfasından bizimle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.

  film izle | yabancı dizi izle | yabancı dizi izle | film izle

http://xn--yabancdiziizle-bgc.com/